| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | KRV-S08 yardım valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 35Mba |
| Nominal akış | En fazla 30 lpm |
| filtre | NAS9 düzeyinde |
| Malzeme | VRSE G1/2 G1/4 iplik boyutu tek pilotlu kontrol valfi, bir kontrol valfi hidrolik kilit |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Yağ Tipi |
| Ürün Adı | KSV08-40L-0-N SOLENOID KARTUŞ VALF MAKARASI, 4 PORT, 2 POZİSYON DIN43650 VEYA ER DT04-2P KONEKTÖR |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOL |
| Ürün Adı | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 164 ml |
| Çalışma prensibi | 3 Pozisyon 5 Yollu |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 2 YOLLU 2 POZİSYONLU solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 360 bar |
| Nominal akış | 114L/Dakika |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | iki banka 6 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 100L/dak |
| Solenoid valfi voltajı | DC27V±15% |
| Soket Tipi | ER DT04-2P |