| Ürün Adı | VBCD-SE-FL pilot çelik gövde tabanlı çift denge valf ile overcenter valf çalıştırmak |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik gövde 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa ve 210Mpa, valf gövdesine bağlı |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | KLCD-1-2DE iki denge valfli, çift kartuşlu G1/2 aşırı merkez valfli |
|---|---|
| Adlık basınç | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Akış Aralığı | Talebinize göre 20 litreden 150 litreye kadar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 veya 6061-T6 |
| Ürün Adı | KSF12-22-0-N solenoid valfinde iki yönlü iki pozisyonlu hidrolik fiş,2-2 kargo solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC12-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yol iki pozisyon |
| Ürün Adı | KSF16-22-0-N Hydraforce Değiştirme Standart Hidrolik Solenoid Valf İki Yollu İki Konumlu 12V 24V Val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | basınç tahliye vanası ve emniyet vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |
| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KPV72-31 2 konumlu 3 yollu VC12-3 boşluklu hidraforce oransal akış valfi ve hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | Hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 imalatı |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin isteğine göre |
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | KPV72-30 2 pozisyonlu 3 yollu VC12-3 boşluklu hydraforce orantılı akış valfi ve hidrolik solenoid va |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL pilot çelik gövde tabanlı çift denge valf ile overcenter valf çalıştırmak |
|---|---|
| Adlık basınç | çelik gövde 35Mpa |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa ve 209Mpa, valf gövdesine bağlıdır |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |