| Ürün Adı | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 300ml/dk |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | Basınç emniyet valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | üç yollu makaralı valf |
| Ürün Adı | 2 pozisyon 6 yollu |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Kaynağı | Çin Anakarası |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Geri dönüşsüz kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC 06, VC08-2 , CV10, CV12 , CV16 |
| Adlık basınç | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Nominal akış | 30L/Dk, 75L/Dk, 95L/Dk |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | oransal solenoid valf |
|---|---|
| Valf boşluğu deliği | TC05013 |
| Adlık basınç | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominal akış hızı | 10L/Dk, performans tablosuna bakın |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 90°C, standart nitril kauçuk conta |
| Ürün Adı | KSV10-47DL-0-N 4 yollu, 3 konumlu hidrolik standart VC10 boşluğuna takılabilir, Hydraforce valfi yer |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | oransal solenoid valf |
|---|---|
| Valf boşluğu deliği | TC05013 |
| Adlık basınç | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominal akış hızı | 10L/Dk, performans tablosuna bakın |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 90°C, standart nitril kauçuk conta |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 350bar |
| Vana Tipi | Solenoid Valf |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | KPV72-31 2 konumlu 3 yollu VC12-3 boşluklu hidraforce oransal akış valfi ve hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 24 MPa |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |