| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 25MPa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 31MPa maksimum basınç |
| Vana Tipi | Açık / kapalı solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 100 bar |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum |
| Kaynağı | Çin Anakarası |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12... |
| Adlık basınç | 350 bar basınç |
| Nominal akış | Dakikada 30 litre |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | KDPR08-33-0-N Kaienli özelleştirilmiş hidrolik basınç oransal solenoid valfi azaltır |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | P: 350 bar, T: 30 bar |
| Nominal akış hızı | 30L/Dk, performans tablosuna bakın |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 90°C, standart nitril kauçuk conta |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yönlü orantı fonksiyonu |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC 06, VC08-2 , CV10, CV12 , CV16 |
| Adlık basınç | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Nominal akış | 30L/Dk, 75L/Dk, 95L/Dk |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | G1/2 G3/8 /G1/4 G3/4 gaz akış rahatlatma valfi ile KSQMV serisi tüp tip tek yönlü gaz kontrolü |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | boru tipi |
| Vana malzemesi | Çelik |