| Ürün Adı | hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Basınç emniyet valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | üç yollu makaralı valf |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Hidrolik patlamaya dayanıklı valf, özelleştirilmiş hidrolik kilitleme valfi, merkez dış |
|---|---|
| Adlık basınç | 550 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | Hidrolik 2 pozisyon 6 yönlü solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar |
| Tüm harici dişli arayüzler | JIS B2351G3/8 |
| valf gövdesi yüzeyi | çinko nikel alaşımlı yüzey işleme |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum |
| Ürün Adı | 6061-T6 alüminyum hidrolik valf manifoldları / OEM ODM destekli valf bloğu, solenoid valfli pas önle |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar, QT500-7/ 6061-T6 tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | OEM ODM mevcut, sloenoid valf grubu hidrolik sistemine sahip valf manifoldları, oransal basınç düşür |
|---|---|
| Adlık basınç | 6061-6T için: 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Ekskavatör Pilot yağı kaynak valfi kullanan hidrolik sistem, diyafram akümülatörlü pilot yağı beslem |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Özel hidrolik sistem tasarımı, solenoid valfli valf koleksiyonları, orantılı azaltıcı valfli çelik g |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 350bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 210bar basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik kartuş solenoid valfleri |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Özel hidrolik sistem tasarımı, solenoid valfiyle valf koleksiyonları,Proporsiyonel azaltma valflı çe |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 350bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 210bar basınç |
| Valf tipi 1 | Elektrik valflerinin fişleri |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Özelleştirilmiş hidrolik sistem tasarımı |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 360bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 220bar basınç |
| Valf tipi 1 | solenoid valflere takılır |
| vana tipi 2 | basınç düşürme vanası. orantılı solenoid vana |