| Ürün Adı | KSV10-25-0-N VC10-2 boşluklu hidrolik solenoid valfi iki yollu iki konumlu |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | G1/2 G3/8 /G1/4 G3/4 gaz akış rahatlatma valfi ile KSQMV serisi tüp tip tek yönlü gaz kontrolü |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | boru tipi |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | Çeşitli iplik büyüklüğünde çift pilotlu akış 20-180L'lik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Malzeme | VRDD İki kartuşlu hidrolik kilit valfli çift kartuşlu çek valf |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | KSF12-23-0-N kartuş tipi solenoid valf, dişli kartuş solenoid valfı ER DG DL konnektör solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yol iki pozisyon |
| Ürün Adı | KSV10-24-0-N VC10-2 iki yollu iki konumlu boşluklu hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSF16-22-0-N Hydraforce Değiştirme Standart Hidrolik Solenoid Valf İki Yollu İki Konumlu 12V 24V Val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSF12-22-0-N İki yönlü iki konum VC-10 boşluğu ile iplik hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 60 litre |
| Çalışma prensibi | Kartuş solenoid valfı |
| Ürün Adı | KSV10-40-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 4 yollu açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOLLU AÇIK KAPALI SOLENOİD VALF |
| Ürün Adı | KSV08-47CL-0-N hidrolik sistem için çift bobinli açma/kapama kontrolü 4 yollu 3 konumlu solenoid val |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |