| Ürün Adı | LD1-25-1DTTR-10 Parker yerine çift emniyet valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | KSPC10-G1/2 çelik gövdeden yapılmış hidrolik pilot kumandalı çek valf QT500-7 valf bloğu |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Ambalajlama | Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Malzeme | Küçük boyutlu valf gövdesi ile VRSL, pilot tarafından çalıştırılan kontrol valfini kullanan hidrolik |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik sistem yedek parça uygulaması |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | KSV08-47A-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf 4 yollu 3 konumlu dişli açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSPC-G1/4-FL G1/4 diş boyutunda pilot kumandalı çek valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Paketleme | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Paketleme | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Malzeme | VRSD Pilot çalıştırmak kontrol valf Çin'de yapılan çift güvenlik rahatlatma valfi hidrolik kilit val |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 standart bütün |
| Adlık basınç | 350 bar = 35 MPa |
| Nominal akış | Dakikada 60 litre |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |