| Ürün Adı | KSV10-47AL-0-N, Hydraforce boşluklu VC10-2 çift bobinli 3 konumlu 4 yollu makaralı solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 20L / Dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV10-47BL-0-N dört yollu makaralı valf + iki konnektörlü hidrolik standart valf Hydraforce ile deği |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 litre |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV10-47DL-0-N 4 yollu, 3 konumlu hidrolik standart VC10 boşluğuna takılabilir, Hydraforce valfi yer |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV104754B-0-N Dört yollu üç konumlu hidrolik valf ile özelleştirilmiş yağ portu kartuş tipi solenoi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | 2 YOLLU 2 POZİSYONLU solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 360 bar |
| Nominal akış | 114L/Dakika |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | Hidrolik solenoid valf 2 pozisyonlu 3 yollu yağ kontrolü kesilmiş hidroforce boşluğu valfini keser |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYON 3 YOL |
| Ürün Adı | KSV104754B-0-N dört yollu üç konumlu hidrolik valfli hidrolik yağ portu kartuş tipi solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 |
| Basınç direnci | 350 çubuk |
| Nominal akış | 22,70 L/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | Çelik gövdeden yapılmış hidrolik pilot kumandalı çek valf QT500-7 valf bloğu |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Paketleme | Karton/ahşap kutu/palet/istendiği gibi |
| Ürün Adı | VRSD Hidrolik kilit valfi en iyi fiyat ile pilot çalıştırmalı çek valf Çin'de yapılan çelikten y |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikleri | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | VBCD-DE Çelik valf gövde QT500-7 malzeme bloğu ile akış 40L 60L hidrolik karşı denge valfi ile çift |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik valf gövdesi için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |