| Malzeme | VRDD İki kartuşlu hidrolik kilit valfli çift kartuşlu çek valf |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | Pilot tarafından çalıştırılan dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Malzeme | VRSE G1/2 G1/4 iplik boyutu tek pilotlu kontrol valfi, bir kontrol valfi hidrolik kilit |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Yağ Tipi |
| Ürün Adı | Ekskavatör Pilot yağı kaynak valfi kullanan hidrolik sistem, diyafram akümülatörlü pilot yağı beslem |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | 20-100L'lik çift pilot kumandalı çek valfli VRDL hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik Sistem Yedek Parçaları |
| Bağlantı Tipi | plaka montaj tipi ve boru tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 pilot çalıştırılan kontrol valfine sahip VRSD tek kartuşlu hidrolik kilitleme va |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka / Boru Şeklinde |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | Çelik valf gövdeli VRSL-FL hidrolik kartuşlu pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Malzeme QT500-7 |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | Çeşitli iplik büyüklüğünde çift pilotlu akış 20-180L'lik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KSPC-G1/4-FL G1/4 diş boyutunda pilot kumandalı çek valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Paketleme | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |