| Ürün Adı | Özelleştirilmiş hidrolik sistem tasarımı |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 360 bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 220 bar basınç |
| Valf tipi 1 | solenoid valflere takılır |
| vana tipi 2 | basınç düşürme vanası. orantılı solenoid vana |
| Ürün Adı | QT500-7 çelik gövdeli çinko nikel alaşımlı yüzey ekskavatör pilot yağı besleme valfi ile pilot yağı |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Diyafram akümülatör ekskavatör pilot yağı besleme kiti ile QT500-7 çelik valf bloğu |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL pilot çelik gövde tabanlı çift denge valf ile overcenter valf çalıştırmak |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik gövde 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa ve 210Mpa, valf gövdesine bağlı |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL pilot çelik gövde tabanlı çift denge valf ile overcenter valf çalıştırmak |
|---|---|
| Adlık basınç | çelik gövde 35Mpa |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa ve 209Mpa, valf gövdesine bağlıdır |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikleri | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ ortamları |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Malzeme | Hammadde QT500-7 |
| Ambalajlama | Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | Pilot yağ tedarikleri |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | KSV08-31L-0-N solenoidle çalışan kartuş valfi ,Hidrolik 3 yollu 2 konumlu solenoid valf fişi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20L |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu vana |