| Ürün Adı | Çelik valf gövdeli VRSL-FL hidrolik kartuşlu pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikleri | Malzeme QT500-7 |
| Medya | sıvı yağ |
| Malzeme | VRSL-FL flanş tipi hidrolik kilit valfi, 50L akış G1/2 pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik makine parçaları |
| Bağlantı Tipi | plaka montaj tipi veya boru tipi |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Malzeme | VRSD Pilot çalıştırmak kontrol valf Çin'de yapılan çift güvenlik rahatlatma valfi hidrolik kilit val |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | Diyafram akümülatör ekskavatör pilot yağı besleme kiti ile QT500-7 çelik valf bloğu |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | Solenoid valfli hidrolik valf manifoldları, çelik valf gövdesi pilot yağı kaynak valfi seti, pilot y |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | Özelleştirilmiş hidrolik sistem tasarımı |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 360bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 220bar basınç |
| Valf tipi 1 | solenoid valflere takılır |
| vana tipi 2 | basınç düşürme vanası. orantılı solenoid vana |
| Ürün Adı | OEM Solenoid Ekskavatör Pilot Valf Manifoldları Büyük üretim için Hidrolik Pilot Yağ Temini |
|---|---|
| Adlık basınç | 360bar / 220bar vana gövdesi malzeme türüne bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 36Mpa/ 22MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| Ürün Adı | Difragma akümülatörlü çelik veya alüminyum valf manifoldlu pilot yağı besleme ünitesi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Çelik veya alüminyum valf gövdesine dayalı diyafram yağı kaynak valfli hidrolik ekskavatör pilot val |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |