| Ürün Adı | 24V orantılı basınç düşürme valfi 6 bankalı hidrolik valf manifoldları çelik bloklu |
|---|---|
| Adlık basınç | 21MPa alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | VBCD-DE Çelik valf gövde QT500-7 malzeme bloğu ile akış 40L 60L hidrolik karşı denge valfi ile çift |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik valf gövdesi için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | OEM ODM mevcut, sloenoid valf grubu hidrolik sistemine sahip valf manifoldları, oransal basınç düşür |
|---|---|
| Adlık basınç | 6061-6T için: 210bar alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa, çelik veya alüminyum malzeme basıncı farklıdır |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Hidrolik valf manifoldları, nominal akış 400L çelik bloklu elektrikli hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | 24V oransal basınç düşürücü vana 6 sıralı hidrolik valf, çelik bloklu manifoldlar |
|---|---|
| Adlık basınç | 210 bar Alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Hidrolik patlamaya dayanıklı valf, özelleştirilmiş hidrolik kilitleme valfi, merkez dış |
|---|---|
| Adlık basınç | 550 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | basınç düşürücü oransal solenoid valfli çelik valf gövdesi hidrolik valf manifoldları |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | OEM ODM mevcut, sloenoid valf grubu hidrolik sistemine sahip valf manifoldları, oransal basınç düşür |
|---|---|
| Adlık basınç | 6061-6T için: 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | 24V oransal basınç düşürücü vana 6 sıralı hidrolik valf, çelik bloklu manifoldlar |
|---|---|
| Adlık basınç | 210bar alüminyum gövde |
| Maksimum tepe basıncı | çelik veya alüminyum: 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |