| Ürün Adı | Özel hidrolik sistem tasarımı, solenoid valfiyle valf koleksiyonları,Proporsiyonel azaltma valflı çe |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 350bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 210bar basınç |
| Valf tipi 1 | Elektrik valflerinin fişleri |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Çin'de üretilen diyafram akümülatör pilot yağı besleme kitine sahip çelik valf gövdesi yağ kayna |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar vana gövdesi malzeme tipine bağlıdır |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa maksimum basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncını düşürme valfi |
| Ürün Adı | Hidrolik ekskavatör yağı kaynak valfi, pilot yağı besleme kiti, dalga desenli alüminyum valf gövdesi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Özel hidrolik sistem tasarımı, solenoid valfli valf koleksiyonları, orantılı azaltıcı valfli çelik g |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik için 350bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum için 210bar basınç |
| Valf tipi 1 | hidrolik kartuş solenoid valfleri |
| vana tipi 2 | pressure reduce valve. basınç azaltma valfi. proportional solenoid valve ora |
| Ürün Adı | Hidrolik valf manifoldları, Diyafram akümülatörlü çelik valf gövdesi ekskavatör pilot valfi, pilot y |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Çelik veya alüminyum valf gövdeli, basınç düşürme valfli ve kartuş solenoid valfli ekskavatör pilot |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | Hidrolik Solenoid Valf |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | Alüminyum 6061-T6 hidrolik solenoid valf manifoldları, diyafram akümülatörlü valf grubu |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa / 21MPa, malzeme türüne bağlı |
| Valf tipi 1 | hidrolik solenoid valfler |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | KLCD G3/8 DEFL çift tahliye tipi pilot çek valf bazlı çelik QT500-7 valf gövdesi, çinko nikel alaşım |
|---|---|
| petrol limanı boyutu | G3/8 |
| Adlık basınç | 350bar |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | Çinko nikel alaşımlı 30L 60L 95L hidrolik aşırı merkezleme valfi, VBSO tek tip denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Karşı dengeleme valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |