| Ürün Adı | VBCD-DE Çelik valf gövde QT500-7 malzeme bloğu ile akış 40L 60L hidrolik karşı denge valfi ile çift |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik valf gövdesi için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | KSPC10-G1/2 çelik gövdeden yapılmış hidrolik pilot kumandalı çek valf QT500-7 valf bloğu |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Ambalajlama | Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Malzeme | VRDD İki kartuşlu hidrolik kilit valfli çift kartuşlu çek valf |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | G1/2 G3/4 dişli ebatlı BKH düz küresel vana, BHK tipi yüksek basınç kesme vanaları |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar = 31.5MPA |
| Nominal akış | Dakikada 20 litre |
| Çalışma prensibi | kesilmiş valf küre valfi |
| Ürün Adı | VRSD Hidrolik kilit valfi en iyi fiyat ile pilot çalıştırmalı çek valf Çin'de yapılan çelikten y |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikleri | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | KRV-S08 yardım valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 35Mba |
| Nominal akış | En fazla 30 lpm |
| filtre | NAS9 düzeyinde |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart boşluk deliği VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 bar anma basıncı |
| Nominal akış | 30L/Min nominal akış |
| Çalışma prensibi | Tek yönlü kontrol valfi tipi |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | Geri dönüşsüz kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC 06, VC08-2 , CV10, CV12 , CV16 |
| Adlık basınç | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Nominal akış | 30L/Dk, 75L/Dk, 95L/Dk |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | KPR58-38A-0-N Çeşitli hidrolik Hydrforce basınç azaltma valfi, boşluk VC08-3 deliği ile Güneş basınc |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 390 bar (5700 psi) |
| Nominal akış | 18 lpm maksimum |
| Çalışma prensibi | üç yollu makaralı valf |