| Ürün Adı | VBCD-SE-FL G1/2 hidrolik aşırı merkezleme valfi, Çin'de üretilen çelik tekli tahliye denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik malzeme için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum malzeme için 210 bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik veya alüminyum |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | Çelik valf gövdeli VRSL-FL hidrolik kartuşlu pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Malzeme QT500-7 |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | VRDD çift kartuşlu hidrolik valf, G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 dişli boyutunda pilot kumandalı kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik Parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru veya levha montaj tipi |
| Valf gövdesi malzemesi | QT500-7 valf bloğu malzemesi |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | LD1-25-1DTTR-10 Parker yerine çift emniyet valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Malzeme | Hammadde QT500-7 |
| Ambalajlama | Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSPC-G3/8, iki emniyet tahliye valfli QT500-7 çelik valf tabanlı hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelikten yapılmış valf bloğu |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Çelik valf gövdeli, ex-proof hidrolik valfli yüksek kaliteli kontrol valfi |
|---|---|
| Basınç | 55Mpa anma basıncı |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | Exproof vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | VH2V İki Pozisyonlu 3 Yollu Yüksek Basınç Paslanmaz Çelik Hidrolik Küresel Vana KHB kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/dak, istek akışınızı da yapabilirsiniz |
| Çalışma prensibi | kesme vanası / yüksek basınçlı küresel vana |
| Ürün Adı | VH3V Yüksek kaliteli çelik gövdeli doğrudan küresel vana 2 yollu 3 yollu düz hidrolik kesme vanası |
|---|---|
| Türleri | 2 yönlü yüksek basınçlı valf, 3 yönlü top valfi /VH2V doğrudan top valfi /HBKH top valfi /BKH düz to |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/Dk veya talep edilen akış |
| Çalışma prensibi | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |