| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikleri | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ ortamları |
| Ürün Adı | Geri dönüşsüz kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC 06, VC08-2 , CV10, CV12 , CV16 |
| Adlık basınç | 250bar /350bar |
| Nominal akış | 30L/Dk, 75L/Dk, 95L/Dk |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Basınç emniyet valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | üç yollu makaralı valf |
| Ürün Adı | KCV08-20 modeline ait tek yönlü kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 boşluk deliği |
| Adlık basınç | 350 bar basınç |
| Nominal akış | Dakikada 30 litre |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL hidrolik merkezleme valfi, tek veya çift kartuşlu karşı denge valfi akışı isteğe göre 40l |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Malzeme | VRSD Pilot çalıştırmak kontrol valf Çin'de yapılan çift güvenlik rahatlatma valfi hidrolik kilit val |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | T-18A |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 760 lpm |
| Çalışma sıcaklığı | -40 °C~120 °C (standart nitril kauçuk mühür) |