| Ürün Adı | KSV10-25-0-N VC10-2 boşluklu hidrolik solenoid valfi iki yollu iki konumlu |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | Hidrolik solenoid valf 2 pozisyonlu 3 yollu yağ kontrolü kesilmiş hidroforce boşluğu valfini keser |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYON 3 YOL |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 113L/dak |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | KLCD VBCD G3/4DE-A hidrolik overcenter valf, G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 çift kartuş karşı denge valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Akış Aralığı | Talebinize göre 20 litreden 150 litreye kadar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 veya 6061-T6 |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart boşluk deliği VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 bar anma basıncı |
| Nominal akış | 30L/Min nominal akış |
| Çalışma prensibi | Tek yönlü kontrol valfi tipi |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2, CV10, CV12... mevcut |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/Min akış |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | KLDC 1/2DF/FL dişli boyutu G1/2 olan çift pilot çek valfli hidrolik merkezleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 35 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | Çeşitli iplik büyüklüğünde çift pilotlu akış 20-180L'lik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |