| Ürün Adı | K28DCF08-10-210 8 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 21 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 hidrolik sistem için patlama geçirmez vantilat, kazıcı için hidrolik yedek parçalar |
|---|---|
| Adlık basınç | 550bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 özelleştirilmiş ekskavatör hidrolik parçaları, endüstriyel makine yedek parçaları için |
|---|---|
| Adlık basınç | 550bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 ağır kamyon hidrolik sistemi patlama valfi, patlama önleyici hidrolik valf üretimi |
|---|---|
| Adlık basınç | 550bar basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 55 Mpa basınç |
| Vana Tipi | Alev kapalı vanalı |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 hidrolik yükleme valfi, ağır hizmet tipi patlamaya dayanıklı valf, patlama önleyici val |
|---|---|
| Adlık basınç | 55Mpa basınç |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | patlamaya dayanıklı vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | Hidrolik oransal solenoid valf, Oransal yön valfi kullanan özelleştirilmiş araba |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin isteğine göre |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | Hidrolik oransal solenoid valf, Oransal yön valfi kullanan özelleştirilmiş araba |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin isteğine göre |
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | Otomobil Hidrolik Sistemi için En Çok Satan Yönlü Oransal Solenoid Valf |
|---|---|
| Boşluk | müşterinin talebine göre |
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Malzeme | VRDD İki kartuşlu hidrolik kilit valfli çift kartuşlu çek valf |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya yağ sızdırmaz |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montajlı tip hidrolik kilit valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |