| Ürün Adı | KLCD 3/8 DEFL çinko alaşımlı yüzeye sahip yüksek kaliteli çelik valf gövdesi G3/8 Overcenter valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar basınçta çelik malzeme |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar basınçlı alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Malzeme | VRDE Çelik gövde hidrolik pilot çalıştırılan kilitleme valfi ile hidrofor kontrol valfi ile |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Yağ Tipi |
| Malzeme | KDPS5A1-G3/8-FL G3/8 pilot kumandalı çek valfli tek yönlü çek valf, çelik hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | makine yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | Plak montajı ve boru |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | KSV12-24-0-N kazık makinesi hidrolik solenoid valfi, hidrolik sistem için iğneli solenoid valfi olan |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 76L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV08-31L-0-N solenoidle çalışan kartuş valfi ,Hidrolik 3 yollu 2 konumlu solenoid valf fişi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20L |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV10-40-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 4 yollu açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOL |
| Ürün Adı | KSV10-40-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 4 yollu açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 11,40L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYONLU 4 YOLLU AÇIK KAPALI SOLENOİD VALF |
| Ürün Adı | KSV08-47A-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf 4 yollu 3 konumlu dişli açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-47CL-0-N hidrolik sistem için çift bobinli açma/kapama kontrolü 4 yollu 3 konumlu solenoid val |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV10-47B-0-N Destek OEM ODM hidrolik sistem tasarımı hidrolik solenoid valf için Çin üretimi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 delik |
| Basınç | 350 bar (5075 psi) |
| Akış Hızı | 207 bar'da (3000 psi) maksimum 22,7 lpm (6 gpm), maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |