| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC 06, VC08-2 , CV10, CV12 , CV16 |
| Adlık basınç | 250 bar, 350 bar, 420 bar |
| Nominal akış | 30L/Dk, 75L/Dk, 95L/Dk |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | KPV72-30A hidrolik solenoid valfi, orantılı akış valfi, ER DG bağlantısı 12V 24V 13V 27V orantılı va |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | KSP08-28S-0-N hidrolik solenoid valf, acil durum butonu DT04-2P konnektörlü yön orantı valfı |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-2S |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Açıklama | İki poDescription: Elektromanyetik orantılı tahrik, iki yönlü, doğrudan hareket eden spool tipi, hid |
| Vana malzemesi | çelik |
| Ürün Adı | KSP08-25-0-N yön fonksiyonlu oransal valf, oransal yön valfi ile hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | 3-4 16 UNF |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Açıklama | İki poDescription: Elektromanyetik orantılı tahrik, iki yönlü, doğrudan hareket eden spool tipi, hid |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KPR58-38A-0-N Çeşitli hidrolik Hydrforce basınç azaltma valfi, boşluk VC08-3 deliği ile Güneş basınc |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 390 bar (5700 psi) |
| Nominal akış | 18 lpm maksimum |
| Çalışma prensibi | üç yollu makaralı valf |
| Ürün Adı | tek yönlü gaz kelebeği |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Ürün Adı | KSQMV-B tek yönlü valf, tek tüplü gaz valfi, tek yönlü gaz relief valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | boru tipi |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | VBCD-SEA tek patronlu çelik valf vücut dengeleme valfi, çift rahatlama valfi overcenter valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | denge vanası seti |
| Vana malzemesi | Çelik vana gövdesi |
| Ürün Adı | KLCD G3/8 DEFL çift tahliye tipi pilot çek valf bazlı çelik QT500-7 valf gövdesi, çinko nikel alaşım |
|---|---|
| petrol limanı boyutu | G3/8 |
| Adlık basınç | 350bar |
| Vana Tipi | Pilot hesaplama dengesi valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Ürün Adı | Pilot tarafından çalıştırılan dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |