| Ürün Adı | KSV08-58C-0-N kartuş tipi solenoid valf, hidrolik çift konnektör 5 yollu 3 konumlu açma/kapama valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-5 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 8L/Dk ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 164 ml/Dakikadır |
| Çalışma prensibi | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |
| Ürün Adı | 2-6 solenoid valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar nominal basınç |
| Maksimum tepe basıncı | En fazla 350 bar |
| Vana Tipi | 2 pozisyonlu ve 6 yönlü solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik,demir veya alüminyum gövde veya istenen malzeme |
| Ürün Adı | KPV72-31 2 konumlu 3 yollu VC12-3 boşluklu hidraforce oransal akış valfi ve hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL hidrolik merkezleme valfi, tek veya çift kartuşlu karşı denge valfi akışı isteğe göre 40l |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | Aşırı akış valfi |
|---|---|
| Boşluk | T-19A boşluğu |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 480 lpm |
| İç sızıntı oranı | Bir port için 100 bar'da 200 ml/dakikada |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | tek yönlü çek valf |
|---|---|
| Boşluk | VC 06, VC08-2 , CV10, CV12 , CV16 |
| Adlık basınç | 250 bar |
| Nominal akış | 30L/dak |
| Çalışma prensibi | tek yönlü çek valf |
| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | Üç pozisyon iki yönlü |