| Ürün Adı | VBCD-ED-A G1/2, akış 60L çift kartuşlu merkezleme valfi, çift pilot denge valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | Çeşitli iplik büyüklüğünde çift pilotlu akış 20-180L'lik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KSV08-24L-0-N hidrolik kartuş solenoid valfi, iki yönlü iki pozisyonlu solenoid iğneli tip valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV10-24L-0-N dişli kartuşlu hidrolik solenoid valf, 12V veya 24V DG ER konnektörlü |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 315 bar, 1 port basıncı: 250Bar |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSF12-22-0-N İki yönlü iki konum VC-10 boşluğu ile iplik hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 60 litre |
| Çalışma prensibi | Kartuş solenoid valfı |
| Ürün Adı | KSV08-30L-0-N hidrolik solenoid valf üç yollu iki konumlu ER DT04-2P 12V veya 24V |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20 litre |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV08-33L-0-N standart dişli kartuş solenoid valfı, hidrolik 3 yollu valf yerine 24V 12V hidraforce |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20L |
| Çalışma prensibi | Solenoid valfte 3 yollu 2 konumlu fiş |
| Ürün Adı | KSV08-35L-0-N 3 yollu 2 konumlu fişli solenoid valf, kartuş tipi akış kontrolü hidrolik solenoid val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 20L / Dak |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu tip |
| Ürün Adı | KSV10-34L-0-N üç yollu twp konumu açık kapalı kontrol hidrolik solenoid valf hidraforce kartuş valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV10-3L-0-N hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 3 yollu yağ kontrolü, Hydraforce boşluğunun kesme val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYON 3 YOL |