| Ürün Adı | KSV08-33L-0-N standart dişli kartuş solenoid valfı, hidrolik 3 yollu valf yerine 24V 12V hidraforce |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20L |
| Çalışma prensibi | Solenoid valfte 3 yollu 2 konumlu fiş |
| Ürün Adı | KSV10-34L-0-N üç yollu twp konumu açık kapalı kontrol hidrolik solenoid valf hidraforce kartuş valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV10-3L-0-N hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 3 yollu yağ kontrolü, Hydraforce boşluğunun kesme val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYON 3 YOL |
| Ürün Adı | KSV08-47C-0-N SOLENOID KARTUŞ VANA 3 POZİSYONLU, 4 PORT KAPALI MERKEZ Solenoid açma/kapama Kontrolle |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-47AL-0-N ER veya DG iki solenoid bobinli açma-kapama kontrol vanası dört yollu üç konumlu |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 210 barda maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV10-47B-0-N Destek OEM ODM hidrolik sistem tasarımı hidrolik solenoid valf için Çin üretimi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 delik |
| Basınç | 350 bar (5075 psi) |
| Akış Hızı | 207 bar'da (3000 psi) maksimum 22,7 lpm (6 gpm), maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV08-58C-0-N kartuş tipi solenoid valf, hidrolik çift konnektör 5 yollu 3 konumlu açma/kapama valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-5 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 8L/Dk ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 164 ml/Dakikadır |
| Çalışma prensibi | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikleri | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ ortamları |
| Ürün Adı | 2 pozisyon 6 yollu |
|---|---|
| Adlık basınç | 250 bar |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik Demir |
| Kaynağı | Çin Anakarası |