| Ürün Adı | iki banka 6 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 100L/dak |
| Solenoid valfi voltajı | DC27V±15% |
| Soket Tipi | ER DT04-2P |
| Ürün Adı | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 100 bar |
| Vana Tipi | Kontrolden çıkmış solenoid valfi |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum |
| Kaynağı | Çin Anakarası |
| Ürün Adı | KRV-S08 yardım valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 35Mba |
| Nominal akış | En fazla 30 lpm |
| filtre | NAS9 düzeyinde |
| Ürün | 8 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |
| Ürün Adı | iki banka 6 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 315bar |
| Nominal akış | 100L/dak |
| Solenoid valfi voltajı | DC27V±15% |
| Soket Tipi | ER DT04-2P |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |
| Ürün Adı | Hidrolik Güvenlik Valfı |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |
| Ürün Adı | VRSL tek yönlü hidrolik kilit valfi seti, G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 küçük boyutlu pilot çek valfli |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Çelik Malzeme |
| Medya | sıvı yağ |
| Malzeme | VRSE G1/2 G1/4 iplik boyutu tek pilotlu kontrol valfi, bir kontrol valfi hidrolik kilit |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Yağ Tipi |
| Malzeme | VRDE Çelik gövde hidrolik pilot çalıştırılan kilitleme valfi ile hidrofor kontrol valfi ile |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Yağ Tipi |