| Ürün Adı | KPV72-30A hidrolik solenoid valfi, orantılı akış valfi, ER DG bağlantısı 12V 24V 13V 27V orantılı va |
|---|---|
| Boşluk | VC12-3 |
| Adlık basınç | 240 bar |
| Akış Hızı | A Aralığı: 53 lpm (14 galon/dakika) B Aralığı: 31 lpm (8 galon/dakika) Not: İki yönlü akış hızını ar |
| Orta | 7,4 ila 420cSt (50 ila 2000ssu) arasında viskoziteye sahip mineral yağ veya yağlama özelliklerine sa |
| Ürün Adı | KSQMV-B tek yönlü valf, tek tüplü gaz valfi, tek yönlü gaz relief valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPa |
| Vana Tipi | boru tipi |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL G1/2 hidrolik aşırı merkezleme valfi, Çin'de üretilen çelik tekli tahliye denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik malzeme için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum malzeme için 210 bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik veya alüminyum |
| Ürün Adı | KLDC 1/2DF/FL dişli boyutu G1/2 olan çift pilot çek valfli hidrolik merkezleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 35 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 350 0Bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KSPC-G3/8, iki emniyet tahliye valfli QT500-7 çelik valf tabanlı hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem yedek parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelikten yapılmış valf bloğu |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Malzeme | VRSD Pilot çalıştırmak kontrol valf Çin'de yapılan çift güvenlik rahatlatma valfi hidrolik kilit val |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Malzeme | VRSL-FL flanş tipi hidrolik kilit valfi, 50L akış G1/2 pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik makine parçaları |
| Bağlantı Tipi | plaka montaj tipi veya boru tipi |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | KSV08-24L-0-N hidrolik kartuş solenoid valfi, iki yönlü iki pozisyonlu solenoid iğneli tip valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV08-30L-0-N hidrolik solenoid valf üç yollu iki konumlu ER DT04-2P 12V veya 24V |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20 litre |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV08-31L-0-N solenoidle çalışan kartuş valfi ,Hidrolik 3 yollu 2 konumlu solenoid valf fişi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20L |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu vana |