| Ürün Adı | Altı yönlü 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 25 MPa |
| Maksimum tepe basıncı | 31 MPa |
| Vana Tipi | Selenoid vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir veya alüminyum gövde |
| Ürün | KQHF28H1-25/60 DG veya ER konnektörlü hidrolik solenoid valf 24V 12V çelik valf gövdesi |
|---|---|
| Nominal basıncı | 60 bar |
| Nominal akış | 25L/dak; |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C-+90°C |
| Temizlik aralığını kullanın. | Temizlik aralığını kullanın. |
| Ürün Adı | Aşınma Güvenlik Valfı |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 80 lpm |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KDPC05-G3/8 pilot kumandalı çek valf, tek veya çift kartuşlu hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik sistem makine parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru tipi |
| Valf gövdesi malzemesi | QT500-7 |
| Medya | Yağ |
| Ürün Adı | Pilot yağ tedarikleri |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Valf tipi 1 | Selenoid vana |
| vana tipi 2 | kartuş basıncı düşürücü valf |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | T-18A |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 760 lpm |
| Çalışma sıcaklığı | -40 °C~120 °C (standart nitril kauçuk mühür) |
| Ürün Adı | Aşırı akış valfi |
|---|---|
| Boşluk | T-19A boşluğu |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 480 lpm |
| İç sızıntı oranı | Bir port için 100 bar'da 200 ml/dakikada |
| Ürün Adı | Hidrolik Tahliye Vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 80 lpm |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | Aşırı akış valfi |
|---|---|
| Boşluk | T-19A boşluğu |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 480lpm |
| İç sızıntı oranı | Bir port için 100 bar'da 200 ml/dakikada |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | T-18A |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 760 lpm |
| Çalışma sıcaklığı | -40 °C~120 °C (standart nitril kauçuk mühür) |