| Ürün Adı | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Malzeme | Hammadde QT500-7 |
| Ambalajlama | Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSXS08S-60-350 Kaienli, pilot kumandalı çek valf, kilitli valfli manifoldlar yaptı |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik yedek parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montaj tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSPC-G1/4 OEM ODM mevcut pilot kumandalı çek valf, çelik gövde üzerinde çift emniyet valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSPC-G1/4-FL G1/4 diş boyutunda pilot kumandalı çek valfli hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru ve plaka montajı tipi kilitleme valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem kullanımları |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde ve plaka montajlı tip hidrolik kilit valfi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 valf gövde yapımı |
| Ambalajlama | PE/Karton/ahşap kutu/palet veya istendiği gibi |
| Ürün Adı | KFBV-150/550 Çelik valf gövdeli, ex-proof hidrolik valfli yüksek kaliteli kontrol valfi |
|---|---|
| Basınç | 55Mpa anma basıncı |
| Maksimum tepe basıncı | 550 bar yüksek basınç |
| Vana Tipi | Exproof vana |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | basınç tahliye vanası ve emniyet vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |
| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KDPS5A1-G3/8-FL tek kartuşlu hidrolik kilit valfi, bir adet pilot kumandalı çek valf ile |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik valf sistemi |
| Bağlantı Tipi | boru tipi / plaka tipi |
| Özellikleri | QT500-7 malzeme işleme |
| Medya | sıvı yağ ortamları |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL iki kartuş valfli, özelleştirilmiş yağ dişli hidrolik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar çelik malzeme türü |
| Maksimum tepe basıncı | 211 bar alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | AT500-7 / 6061-6T |