| Ürün Adı | KPR58-38A-0-N Boşluk delikli basınç düşürme valfi VC08-3 standart hidrolik basınç düşürme valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 390 bar (5700 psi) |
| Nominal akış | 18 lpm maksimum |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KPRDB-LAN Standart boşluk deliği T-11A kartuş tipi basınç azaltıcı valfi ile basınç indirme valfi |
|---|---|
| Boşluk | T-11A |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 40 L/Dakika |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KLCD-1-2DE iki denge valfli, çift kartuşlu G1/2 aşırı merkez valfli |
|---|---|
| Adlık basınç | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Akış Aralığı | Talebinize göre 20 litreden 150 litreye kadar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 veya 6061-T6 |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL iki kartuş valfli, özelleştirilmiş yağ dişli hidrolik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KLCD 3/8 DEFL çinko alaşımlı yüzeye sahip yüksek kaliteli çelik valf gövdesi G3/8 Overcenter valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar basınçta çelik malzeme |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar basınçlı alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 pilot çalıştırılan kontrol valfine sahip VRSD tek kartuşlu hidrolik kilitleme va |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Bağlantı Tipi | Plaka / Boru Şeklinde |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | Çelik valf gövdeli VRSL-FL hidrolik kartuşlu pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru şeklinde veya plaka |
| Özellikler | Malzeme QT500-7 |
| Medya | sıvı yağ |
| Ürün Adı | KDPS5A1-G3/8-FL tek kartuşlu hidrolik kilit valfi, bir adet pilot kumandalı çek valf ile |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru veya plaka tipi |
| Özellikleri | QT500-7 malzeme işleme |
| Medya | Sıvı yağ kullanan |
| Ürün Adı | VRDD çift kartuşlu hidrolik valf, G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 dişli boyutunda pilot kumandalı kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik Parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru veya levha montaj tipi |
| Valf gövdesi malzemesi | QT500-7 valf bloğu malzemesi |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | 20-100L'lik çift pilot kumandalı çek valfli VRDL hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik Sistem Yedek Parçaları |
| Bağlantı Tipi | plaka montaj tipi ve boru tipi |
| Valf Bloğu | çelik QT500-7 |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |