| Ürün Adı | VBCD-SE-FL iki kartuş valfli, özelleştirilmiş yağ dişli hidrolik dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar çelik malzeme türü |
| Maksimum tepe basıncı | 211 bar alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | 2-2 oransal yön valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2S |
| Adlık basınç | 210 bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Pilot kontrolü için ters orantısal taşma valfi (koni valfi) |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 5L/dk |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 420 bar |
| Nominal akış | 25L/dak |
| Çalışma prensibi | İki pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | tahliye vanası / taşma vanası |
|---|---|
| Boşluk | VC08-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 25L/dak |
| İç sızıntı oranı | 10 bar'da 2 port, dakikada en fazla 5 damla |
| Ürün Adı | hidrolik orantılı solenoid valf, orantılı basınç düşürme valfi KDPR08-33 |
|---|---|
| Adlık basınç | 240 bar / 350 bar |
| Akış Hızı | Aralık A: 53 lpm (14 gpm) |
| Orta | Yağ Sıvısı |
| Elektriksel özellikler | istendiği gibi |
| Ürün Adı | KSV10-23LP-0-N VC10-2 boşluk hidroliz solenoid valfi iki yönlü iki pozisyonlu |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |