| Ürün Adı | KSV104754B-0-N dört yollu üç konumlu hidrolik valfli hidrolik yağ portu kartuş tipi solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 |
| Basınç direnci | 350 çubuk |
| Nominal akış | 22,70 L/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | KDPC05-G3/8 pilot kumandalı çek valf, tek veya çift kartuşlu hidrolik kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik sistem makine parçaları |
| Bağlantı Tipi | boru tipi |
| Valf gövdesi malzemesi | QT500-7 |
| Medya | Yağ |
| Malzeme | VRSL-FL flanş tipi hidrolik kilit valfi, 50L akış G1/2 pilot kumandalı çek valf |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik makine parçaları |
| Bağlantı Tipi | plaka montaj tipi veya boru tipi |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | KSF12-23-0-N kartuş tipi solenoid valf, dişli kartuş solenoid valfı ER DG DL konnektör solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yol iki pozisyon |
| Ürün Adı | KSV08-24L-0-N hidrolik kartuş solenoid valfi, iki yönlü iki pozisyonlu solenoid iğneli tip valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350bar = 5075psi |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV10-24L-0-N dişli kartuşlu hidrolik solenoid valf, 12V veya 24V DG ER konnektörlü |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 315 bar, 1 port basıncı: 250Bar |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |
| Ürün Adı | KSV08-35L-0-N 3 yollu 2 konumlu fişli solenoid valf, kartuş tipi akış kontrolü hidrolik solenoid val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 20L / Dak |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu tip |
| Ürün Adı | KSV104754B-0-N Dört yollu üç konumlu hidrolik valf ile özelleştirilmiş yağ portu kartuş tipi solenoi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV08-58C-0-N kartuş tipi solenoid valf, hidrolik çift konnektör 5 yollu 3 konumlu açma/kapama valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-5 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 8L/Dk ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 164 ml/Dakikadır |
| Çalışma prensibi | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | 2 YOLLU 2 POZİSYONLU solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 360 bar |
| Nominal akış | 114L/Dakika |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |