| Ürün Adı | VBCD-SE-FLV çelik QT500-7 blok çinko ve nikel alaşımlı merkez valfli tek denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik QT500-7 : 350 bar |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum 6061-T6: 210 bar |
| Vana Tipi | merkez üstü valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik veya alüminyum |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | tek denge valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 |
| Ürün Adı | VBCD-ED-A G1/2, akış 60L çift kartuşlu merkezleme valfi, çift pilot denge valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | 35 Mpa çelik malzeme türü |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez üstü valf veya denge valfi veya çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | VBCD-ED-A G1/2, akış 60L çift kartuşlu merkezleme valfi, çift pilot denge valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | Pilot tarafından çalıştırılan dengeleme valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | VBCD-SE-3VIE hidrolik overcenter valf Çin'de yapılmış özel tip karşı denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 351 bar / alüminyum 210 bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35 MPA basıncı |
| Vana Tipi | tek yönlü denge valfi |
| Vana malzemesi | QT500-7 |
| Ürün Adı | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 merkez üstü valf, hidrolik bir veya iki kartuşlu denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MP |
| Vana Tipi | merkez üstü valf |
| Vana malzemesi | çelik |
| Ürün Adı | KLCD 3/8 DEFL çinko alaşımlı yüzeye sahip yüksek kaliteli çelik valf gövdesi G3/8 Overcenter valf |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar basınçta çelik malzeme |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar basınçlı alüminyum malzeme tipi |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KSV08-33L-0-N standart dişli kartuş solenoid valfı, hidrolik 3 yollu valf yerine 24V 12V hidraforce |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20L |
| Çalışma prensibi | Solenoid valfte 3 yollu 2 konumlu fiş |
| Ürün Adı | KSV08-58C-0-N 3 konumlu açma/kapama kontrol valfinde 5 yollu makara fişli büyük boy kartuş solenoid |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-5 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 8L/Dk ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 164 ml/Dakikadır |
| Çalışma prensibi | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |