| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 315 bar |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | KPRDB basınç azaltma valfi ressure basınç azaltma valfi, Sun serisi kartuş basınç serbest bırakma va |
|---|---|
| Boşluk | T-11A |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 40 L/Dakika |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | VBCD-DE Çelik valf gövde QT500-7 malzeme bloğu ile akış 40L 60L hidrolik karşı denge valfi ile çift |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik valf gövdesi için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa basınç |
| Vana Tipi | Üst merkez valfi |
| Vana malzemesi | çelik QT500-7 veya alüminyum malzemesi |
| Malzeme | VRSD Pilot çalıştırmak kontrol valf Çin'de yapılan çift güvenlik rahatlatma valfi hidrolik kilit val |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Boru/Flanş |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | sıvı yağ |
| Malzeme | Küçük boyutlu valf gövdesi ile VRSL, pilot tarafından çalıştırılan kontrol valfini kullanan hidrolik |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik sistem yedek parça uygulaması |
| Bağlantı Tipi | Plaka/Tüp/Flanş kullanılabilir |
| Özellikler | Korozyon önleyici/sızıntı önleyici/dayanıklı |
| Medya | Sıvı yağ tipi |
| Ürün Adı | KSF12-22-0-N İki yönlü iki konum VC-10 boşluğu ile iplik hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 60 litre |
| Çalışma prensibi | Kartuş solenoid valfı |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 standart boşluk |
| Adlık basınç | 350 bar basınç |
| Nominal akış | Dakikada 60L akış |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 5 yollu 3 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 164 ml |
| Çalışma prensibi | 3 Pozisyon 5 Yollu |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL hidrolik merkezleme valfi, tek veya çift kartuşlu karşı denge valfi akışı isteğe göre 40l |
|---|---|
| Adlık basınç | 350bar / 210bar |
| Maksimum tepe basıncı | 35Mpa/ 21MPa |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik, demir, alüminyum |
| Ürün Adı | 2 yollu 2 konumlu solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 standart bütün |
| Adlık basınç | 350 bar = 35 MPa |
| Nominal akış | Dakikada 60 litre |
| Çalışma prensibi | İki konumlu iki yollu (tek koni, normalde kapalı) |