| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | üç konumlu iki yönlü (tek koni, normalde kapalı) |
| Ürün Adı | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
|---|---|
| Boşluk | VC08-3 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | 20L/dak |
| Çalışma prensibi | Üç pozisyon iki yönlü |
| Ürün Adı | Aşınma Güvenlik Valfı |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 80 lpm |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KPRDB-LAN Standart boşluk deliği T-11A kartuş tipi basınç azaltıcı valfi ile basınç indirme valfi |
|---|---|
| Boşluk | T-11A |
| Adlık basınç | 350 çubuk |
| Nominal akış | maksimum 40 L/Dakika |
| Vana malzemesi | Çelik |
| Ürün Adı | KLCD VBCD G3/4DE-A hidrolik overcenter valf, G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 çift kartuş karşı denge valfi ile |
|---|---|
| Adlık basınç | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Akış Aralığı | Talebinize göre 20 litreden 150 litreye kadar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 veya 6061-T6 |
| Ürün Adı | KLCD-1-2DE iki denge valfli, çift kartuşlu G1/2 aşırı merkez valfli |
|---|---|
| Adlık basınç | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Akış Aralığı | Talebinize göre 20 litreden 150 litreye kadar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | çelik QT 500-7 veya 6061-T6 |
| Ürün Adı | VBCD-SE-FL G1/2 hidrolik aşırı merkezleme valfi, Çin'de üretilen çelik tekli tahliye denge valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | Çelik malzeme için 350bar |
| Maksimum tepe basıncı | Alüminyum malzeme için 210 bar |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | Çelik veya alüminyum |
| Ürün Adı | KDPS5A1-G3/8-FL tek kartuşlu hidrolik kilit valfi, bir adet pilot kumandalı çek valf ile |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik sistem |
| Bağlantı Tipi | boru veya plaka tipi |
| Özellikleri | QT500-7 malzeme işleme |
| Medya | Sıvı yağ kullanan |
| Ürün Adı | VRDD çift kartuşlu hidrolik valf, G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 dişli boyutunda pilot kumandalı kilit valfi |
|---|---|
| Uygulama | Hidrolik Parçalar |
| Bağlantı Tipi | boru veya levha montaj tipi |
| Valf gövdesi malzemesi | QT500-7 valf bloğu malzemesi |
| Medya | Yağ Kontrol Vanası |
| Ürün Adı | KSV10-24-0-N VC10-2 iki yollu iki konumlu boşluklu hidrolik solenoid valf |
|---|---|
| Boşluk | VC10-2 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 60L/dak |
| Çalışma prensibi | İki yönlü iki pozisyonlu solenoid valfi |