| Ürün Adı | KSV08-30L-0-N hidrolik solenoid valf üç yollu iki konumlu ER DT04-2P 12V veya 24V |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC08-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 20 litre |
| Çalışma prensibi | 3 yollu 2 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV10-3L-0-N hidrolik solenoid valf, 2 konumlu 3 yollu yağ kontrolü, Hydraforce boşluğunun kesme val |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-3 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Dakikada 22,70 L |
| Çalışma prensibi | 2 POZİSYON 3 YOL |
| Ürün Adı | KSV08-47A-0-N çift bobinli hidrolik solenoid valf 4 yollu 3 konumlu dişli açma/kapama kontrol valfi |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-47AL-0-N ER veya DG iki solenoid bobinli açma-kapama kontrol vanası dört yollu üç konumlu |
|---|---|
| Boşluk deliği | standart delik VC08-4 |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 210 barda maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV08-47CL-0-N hidrolik sistem için çift bobinli açma/kapama kontrolü 4 yollu 3 konumlu solenoid val |
|---|---|
| Boşluk deliği | V08-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | Maksimum 11,4L/dak ve 207 bar'da (3000 psi), maksimum sızıntı oranı 278 ml/dak'tır |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu solenoid valf |
| Ürün Adı | KSV10-47DL-0-N 4 yollu, 3 konumlu hidrolik standart VC10 boşluğuna takılabilir, Hydraforce valfi yer |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 standart boşluk |
| Basınç direnci | 350 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70L/dak |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | KSV10-47B-0-N Destek OEM ODM hidrolik sistem tasarımı hidrolik solenoid valf için Çin üretimi |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC10-4 delik |
| Basınç | 350 bar (5075 psi) |
| Akış Hızı | 207 bar'da (3000 psi) maksimum 22,7 lpm (6 gpm), maksimum 328 ml/Dakika |
| Çalışma prensibi | 4 yollu 3 konumlu vana |
| Ürün Adı | VBCD aşırı merkez valfi |
|---|---|
| Adlık basınç | 350 bar çelik malzeme tipi |
| Maksimum tepe basıncı | 210 bar alüminyum malzeme türü |
| Vana Tipi | merkez dışı valf / denge valfi / çift çek valf, tek çek valf |
| Vana malzemesi | AT500-7 Veya 6061-6T |
| Ürün Adı | KSV08-30-0-N solenoid akış kontrol vanası, 3 yollu üç konumlu solenoid hidrolik vana |
|---|---|
| Boşluk deliği | VC12-3 |
| Basınç direnci | 360 bar (5075 psi) |
| Nominal akış | 22,70 L / dak |
| Çalışma prensibi | 3 yol 2 pozisyon solenoid valfi |
| Ürün Adı | KDPS5A1-G3/8-FL tek kartuşlu hidrolik kilit valfi, bir adet pilot kumandalı çek valf ile |
|---|---|
| Uygulama | hidrolik valf sistemi |
| Bağlantı Tipi | boru tipi / plaka tipi |
| Özellikleri | QT500-7 malzeme işleme |
| Medya | sıvı yağ ortamları |